FOTO : arhiv

Nogometaši Kiseljaka danas su igrali u gostima kod Brekovice, koja u proljetnom dijelu sezone igra sjajno. Gostovanje je to na kojem se teško osvajaju bodovi, a trener Spomenko Bošnjak poveo je 14 igrača, od toga njih 12 starosti do 21 godine.

No, mladi tim Kiseljaka odigrao je sjajnu utakmicu, premda su pred kraj prokockali veliko vodstvo. Imali smo veliku šansu u Kiseljak se vratiti sa tri boda, ali prije utakmice vjerojatno bismo potpisali i jedan bod.

Brekovica je povela u 8.minuti autogolom. No,samo pet minuta kasnije Kiseljak je poravnao. Branič Čilaš, koji je u ovoj utakmici nosio kapetansku vrpcu, se specijalizirao za pogotke i zabio je za 1-1- U 38.minuti Lario Medić dovodi Kiseljak u vodstvo i tim rezultatom završeno je prvo poluvrijeme.

Na samom startu nastavka Kiseljak vodi 1-3, a strijelac je Ganija. U 62.minuti isti igrač zabija i za 1-4, i samo potvrđuje da je njegov povratak iz visočke Bosne ogromno pojačanje za naš tim.

Taj rezultat bio je na snazi do 84.minute, a onda je uslijedio uragan domaćina. U 84. joker s klupe Behrem smanjuje na 2-4. Dervišević u 86.dovodi Brekovicu na samo gol zaostatka, a bod domaćinima donosi Šahinovič. Na kraju konačan rezultat 4-4 i utakmica za nogometne sladokusce.

U delegatskom izvještaju navedeno je da je teren bio nakvašen i dosta težak za igru.

Čestitke našim igračima, koji su ostavili srce na terenu i borili se do posljednjeg atoma snage. Čestitke i gostima na velikom povratku.

Nakon dva uzastopna gostovanja, u narednom kolu na Stadion hrvatskih branitelja dolazi Rudar.