Na utakmicama Atletico Madrid -  Juventus i Schalke - Man City trenutno je stanka između dva poluvremena.

Jorgandžije i Stara dama igraju tvrdu , izjednačenu utakmicu, bez puno pravih prilika. Osim par dalekomentih udaraca, nijedan tim nije stvorio neku izrazitu šansu. Rezultat nakon prvih 45 minuta je 0-0.

Mnogo je zanimljivije u drugoj utakmici.City je dominirao protiv Schalkea i poveo pogotkom Aguera. Ali očajna stoperska linija Građana Fernandinho-Otamendi skrivila je dva kaznena udarca koje je u pogotke pretvorio Bentaleb i Rudari vode 2-1. Uz to, oba braniča engleskog tima igraju pod prijetnom drugog žutog, odnosno isključujućeg kartona.