• 300 natjecatelja

ples ldf vitez fest

Protekle subote je u gradskoj sportskoj dvorani u Vitezu, zbog najavljene kiše (u planu je bio vodeni park Ribica), održan tradicionalni plesni festival u organizaciji Sportskog plesnog centra LDF Vitez pod nazivom "LDF Dance fest".
Turnir je održan pod posebnim mjerama koje su donesene od kriznih stožera.
U različitim vremenskim intervalima kroz dvoranu je prošlo i sudjelovalo oko 300 natjecatelja.
U sklopu plesnog turnira održana je nagradna igra, sudionici koji su kupili nešto od prirodnih proizvoda BIOVIT,direktno su imali priliku osvojiti nagradu.
Dobitnici nagrada su: Ivana Miletić iz Kiseljaka osvojila je poklon paket BIOVIT, a postolje za medalje osvojila je Sabaheta Brkić iz Odžaka.

Generalni pokrovitelj Festa i ove godine je bilo Federalno ministarstvo kulture i sporta, a podršku je pružila i Općina Vitez.