Fontana smijeha

pl onomatobleja vitez

Onomatobleja Show, predstava s elementima satire i humora, nastavlja svoje putovanje kroz gradove, prva naredna točka je Vitez. Predstava će se održati u utorak 7.7.2020. godine, u Kino dvorani, s početkom u 19:30.

Mostarski trojac: Luka Marijanović, Nikola Rončević i Omer Hodžić, okupljeni u Onomatobleju Show do sada su obišli skoro sve gradove u Bosni i Hercegovini, dvorane su popunjene do posljednjeg mjesta, i svi su u Onomatobleja Showu pronašli ono čemu se mogu nasmijati na vlastiti način.

Ova satirična komedija na bini, osim što će vas nasmijati, nudi i odgovore na pitanja: kako prevazići stereotipe i kako se nositi s njima? „Pakujemo našu stvarnost, koja je vječita inspiracija predstava, u standUp komediju, skečeve (imamo čak i rap-battle). Onomatobleja Show se bavi predrasudama, ali naći ćemo načina popričati s publikom i o aktualnoj problematici, britkom humoru Vitežana i živopisnim likovima. Ovo je četvrta predstava u ovo koronsko vrijeme. Bilo je svega komičnog i satiričnog u našem društvu. Jedva čekamo to podijeliti s publikom u Vitezu, naravno sa sigurne distance “, poručuju iz Onomatobleje.

„U vaš grad dolazi vesela ‘fontana’ smijeha koju vam ovaj put niko ne može zabraniti ili oduzeti. Važno je da dođete na vrijeme jer primamo samo najbrže. Ponesete sa sobom masku, trajemo malo više od sat vremena i opet poslije ‘mirna Bosna’“, poručuju glumci za kraj.

Predstava i turneja nastali su pod okriljem mostarskog OKC Abrašević, u sklopu projekta BHRI. Ulaz na predstavu je besplatan, a nije namijenjena mlađima od 15 godina.

Napomena: broj mjesta, uvažavajući propise kriznog stožera, ograničen je na 100.

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Fontana smijeha

pl onomatobleja vitez

Onomatobleja Show, predstava s elementima satire i humora, nastavlja svoje putovanje kroz gradove, prva naredna točka je Vitez. Predstava će se održati u utorak 7.7.2020. godine, u Kino dvorani, s početkom u 19:30.

Mostarski trojac: Luka Marijanović, Nikola Rončević i Omer Hodžić, okupljeni u Onomatobleju Show do sada su obišli skoro sve gradove u Bosni i Hercegovini, dvorane su popunjene do posljednjeg mjesta, i svi su u Onomatobleja Showu pronašli ono čemu se mogu nasmijati na vlastiti način.

Ova satirična komedija na bini, osim što će vas nasmijati, nudi i odgovore na pitanja: kako prevazići stereotipe i kako se nositi s njima? „Pakujemo našu stvarnost, koja je vječita inspiracija predstava, u standUp komediju, skečeve (imamo čak i rap-battle). Onomatobleja Show se bavi predrasudama, ali naći ćemo načina popričati s publikom i o aktualnoj problematici, britkom humoru Vitežana i živopisnim likovima. Ovo je četvrta predstava u ovo koronsko vrijeme. Bilo je svega komičnog i satiričnog u našem društvu. Jedva čekamo to podijeliti s publikom u Vitezu, naravno sa sigurne distance “, poručuju iz Onomatobleje.

„U vaš grad dolazi vesela ‘fontana’ smijeha koju vam ovaj put niko ne može zabraniti ili oduzeti. Važno je da dođete na vrijeme jer primamo samo najbrže. Ponesete sa sobom masku, trajemo malo više od sat vremena i opet poslije ‘mirna Bosna’“, poručuju glumci za kraj.

Predstava i turneja nastali su pod okriljem mostarskog OKC Abrašević, u sklopu projekta BHRI. Ulaz na predstavu je besplatan, a nije namijenjena mlađima od 15 godina.

Napomena: broj mjesta, uvažavajući propise kriznog stožera, ograničen je na 100.

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17