• PUB KVIZ MILANO

DOBAR_LOS_ZNAO.JPG

Sinoć je u Pizerriji Milano u Novom Travniku održana šesta večer pub kviza, a za posljednje mjesto u finalu regularnom fazom natjecanja borile su tri ekipe..

Snage su večeras odmjerile ekipe: "Mučki provokatori", "Dobar, loš, znao" i "404".

Prvu večerašnju kategoriju odabrala je ekipa "Dobar, loš, znao", a odabrali su Geografiju, te su odmah iskoristili joker blokade na četvrtom pitanju. Joker se pokazao kao odlično uložen, te su osvojili prvu šesticu večeras. Ista ekipa upisala je dodatna 2 boda na ovu kategoriju jer su na sva pitanja ponudili točan odgovor.

IMG_3960.JPG

"Mučki provokatori" potom odabiru Film i koriste joker blokade na trećem pitanju. I ova je ekipa sjajno iskoristila joker, te su osvojili svojih prvih šest poena večeras. Ekipa "404" potom solidno koristi joker x2, te osvajaju šest bodova!

IMG_3970.JPG

Ista ekipa potom odabire Glazbu i upisuje još šest bodova, no ekipa "Dobar, loš, znao" uzvraća također šesticom. Posljednja kategorija prije pauze bila je Random, a ekipa 404 nije uspjela upješno iskoristiti joker blokade na trećem pitanju jer su ponudili netočan odgovor.

IMG_3972.JPG

Prva premetaljka večeri otišla je na stranu ekipe "404" koja je naprije prepoznala da je traženi pojam "ZAJEDNICA".

IMG_3975.JPG

Na poluvremenu je u vodstvu bila ekipa "DLZ" sa 45 bodova, "404" je imala 40, a "Provokatori" 31 bod.

Tijekom pauze su svi natjecatelji kao i svaki put do sada dobili pizzu Pizzerije Milano.

IMG_3951.JPG

Nakon predaha "Dobar, loš, znao" "pali mlazne motore", te u kategoriji Sporta upisuje dvije šestice u nizu. Sličan scenarij je i u kategoriji Književnosti, a pored šestice upisali su i 12 bodova uz pomoć jokera x2, te 2 dodatna boda za sve točne odgovore.

IMG_3976.JPG

Posljednja kategorija večeri bila je Povijest, a ekipa "Provokatora" je na posljednjem pitanju iskoristila joker x2, te je upisala 6 bodova.

Druga premetaljka večeri tražila je ime i prezime, a najbrža ploča bila je ona ekipa "Provokatora" koji su prepoznali da je traženi pojam "ANDREJ PLENKOVIĆ". Osvojili su 3 boda!

IMG_3977.JPG

Treće mjesto večeras je zauzela ekipa "404" s 54 osvojena boda, a ova mlada ekipa ima pravo biti zadovoljna i ponosna. Pokazali su solidno znanje, a ukoliko budu nastavili dolaziti na kvizove, ni iskustva im neće nedostajati.

IMG_3980.JPG

Drugo mjesto osvojila je ekipa "Mučki provokatori" sa 60 bodova, dok je prvoplasirana ekipa i šesti putnik u polufinale, ekipa "Dobar, loš, znao"! Članovi ove ekipe osvojili su velikih 112 bodova, te su svim ostalim polufinalistima najavili "velike stvari".

IMG_3985.JPG

Svoje mjesto u polufinalu treće sezone osigurale su ekipe: "Svemirko pub", "Mi došli nako", "Učiteljice", "Kalifornijske gliste", "Lude 40-te" i "Dobar, loš, znao".

Sljedećeg ponedjeljka u 20 sati održat će se baraž za sve ekipe koje su poražene, a tri najbolje "ukrcat će se na posljednji vlak" do polufinala. Svoje mjesto u polufinalu preko baraža tražit će 12 ekipa: "404", "Mučki provokatori", "Stari klinci", "Simple minds", "Pohovani sladoled", "Lud, zbunjen, normalan", "Kvizni stožer", "Kratki spoj", "Jest dobro jest", "Dentes serotini", "Darun strašni" i "Damin gambit".

IMG_3945.JPGIMG_3962.JPGIMG_3948.JPGIMG_3957.JPGIMG_3947.JPGIMG_3956.JPGIMG_3955.JPGIMG_3954.JPGIMG_3978.JPGIMG_3967.JPGIMG_3974.JPG