• OSIGURALI POLUFINALE

Večeras je u Pizzeriji Milano u Novom Travniku održana druga večer pub kviza, a za mjesto u polufinalu borile su se ekipe: "Jest dobro jest", "Lud, zbunjen, normalan" i "Mi došli nako"..

Prvu večerašnju kategoriju odabrala je ekipa "Mi došli nako", a odabrali su kategoriju Sporta. Odmah u prvoj kategoriji odlučili su iskoristi joker blokade na trećem pitanju.

Ostale ekipe nisu smjele odgovarati, a ekipa "Mi došli nako" osvojila je maksimalnih 6 bodova.

U ovoj kategoriji ista ekipa osvojila je dodatna dva boda za sve točne odgovore, a drugu večerašnju kategoriju odabrala je ekipa "Lud, zbunjen, normalan". Odabrana kategorija bila je Geografija, a odmah su odlučili iskorisiti i joker blokade, no nisu uspjeli dati točan odgovor, stoga su ostali bez bodova.

Nakon toga ekipa "Jest dobro jest" odabire kategoriju Film i neuspješno koristi joker blokade na trećem pitanju. Potom u istoj kategoriji ekipa "LZN" koristi joker x2, no ne osvajaju nijedan bod.

Zadnja odabrana kategorija prije pauze bila je Teška pitanja, a odmah na startu kategorije "Jest dobro jest" osvaja 6 bodova, a potom i još 6. Na posljednjem pitanju ove kategorije ekipa "LZN" također osvaja maksimalnih 6 bodova.

Prvu premetaljku večeri najbrže je riješila ekipa "Jest dobro jest" koja je prepoznala da je traženi pojam AMFITETAR.

Nakon prvog dijela vodila je ekipa "Jest dobro jest" sa 46 bodova, "Mi došli nako" je bila na 36, a "LZN" na 22 boda.

Na pauzi su svi natjecatelji dobili pizzu od Pizzerije Milano, a pored toga je i publika imala priliku osvojiti vrijedne nagrade ostalih sponzora kviza.

U nastavku prva odabrana kategorija je Random, a ekipa "Mi došli nako" sjajno koristi joker x2 i osvaja velikih 12 bodova, čime su nagovijestili sjajnu igru u drugom dijelu kviza.

Ekipa "Jest dobro jest" potom uzvraća sa 6 bodova u kategoriji Kulturna pitanja, a pobjednika druge večeri kviza odlučivala je kategorija Glazba.

Ekipe su ovoj kategoriji bile podjednake, no vrijedi izdvojiti 6 bodova ekipe "Mi došli nako" na posljednjem pitanju večeri.

Druga premetaljka večeri tražila je ime i prezime, a ekipa "Jest dobro jest" ponovno je bila najbrža prepoznavši da je traženi pojam Jadranka Kosor.

Ekipa "Mi došli nako" postala je drugi polufinalist pub kviza u Milanu pobjedivši s 84 boda. "Jest dobro jest" našla se na drugoj poziciji sa 76 bodova, dok je "Lud, zbunjen, normalan" osvojio 46 bodova.

Bila je ovo još jedna uzbudljiva kvizaška večer u Milanu, a ista atmosfera i još zanimljivija pitanja očekuju Vas sljedećeg ponedjeljka od 20 sati!