Dijeljenje sadnica

 

posadi_hlad.jpg

Posadi svoj hlad je zanimljiva akcija, koja se provodi u Srbiji i Bosni i Hercegovini. O čemu se radi?

Naime, ova udruga dijeli besplatno sadnice na nivou općine. Da bi određeni grad dobio sadnice, potrebno je da glasa 1 posto stanovnika te općine. Dijele se sadnice bijelog jasena, koje su odlične za prirodnu hladovinu.

Jedna osoba može dobiti najviše jednu sadnicu.Općine koje imaju manje od 5 tisuća stanovnika sadnice mogu preuzeti u općini koja je na spisku za glasanje. 

Termin podjele sadnica još nije utvrđen, ali najvjerojatnije će biti o ožujku, a svi koji dobiju sadnice o tome će biti obaviješteni.

Kako glasati?

Glasa se na web stranici http://posadisvojhlad.ba/prolecna-sadnja/. Nakon što pristupite web stranici, birate "Federacija BiH", a potom i kanton kojem pripadate. U ovom slučaju to je Srednjobosanski kanton. U Središnjoj Bosni ponuđeno je 10 gradova, među njima i Kiseljak. Klikom na Kiseljak vaš glas će biti validan.

Trenutno Kiseljak ima tek 20-ak glasova, a za dobivanje sadnica potrebno je minimalno njih 207. Vjerujemo da će akcija potaknuti ljubitelje prirode da prikupe koji glas, kako bi i naš grad dobio sadnice, a eventualno bi i mogla biti organizirana zajednička akcija zasijavanja sadnica bijelog jasena.

 

artinfo.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Dijeljenje sadnica

 

posadi_hlad.jpg

Posadi svoj hlad je zanimljiva akcija, koja se provodi u Srbiji i Bosni i Hercegovini. O čemu se radi?

Naime, ova udruga dijeli besplatno sadnice na nivou općine. Da bi određeni grad dobio sadnice, potrebno je da glasa 1 posto stanovnika te općine. Dijele se sadnice bijelog jasena, koje su odlične za prirodnu hladovinu.

Jedna osoba može dobiti najviše jednu sadnicu.Općine koje imaju manje od 5 tisuća stanovnika sadnice mogu preuzeti u općini koja je na spisku za glasanje. 

Termin podjele sadnica još nije utvrđen, ali najvjerojatnije će biti o ožujku, a svi koji dobiju sadnice o tome će biti obaviješteni.

Kako glasati?

Glasa se na web stranici http://posadisvojhlad.ba/prolecna-sadnja/. Nakon što pristupite web stranici, birate "Federacija BiH", a potom i kanton kojem pripadate. U ovom slučaju to je Srednjobosanski kanton. U Središnjoj Bosni ponuđeno je 10 gradova, među njima i Kiseljak. Klikom na Kiseljak vaš glas će biti validan.

Trenutno Kiseljak ima tek 20-ak glasova, a za dobivanje sadnica potrebno je minimalno njih 207. Vjerujemo da će akcija potaknuti ljubitelje prirode da prikupe koji glas, kako bi i naš grad dobio sadnice, a eventualno bi i mogla biti organizirana zajednička akcija zasijavanja sadnica bijelog jasena.

 

artinfo.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2023 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17