kbs zg sastanak

Klub bosanskih studenata okuplja studente iz raznih dijelova Bosne, a koji studiraju u gradu Zagrebu. Kao organizacija djeluje od ožujka 2017. godine kroz razna društvena događanja koja organizira. Redovnim sastancima Kluba, koji se održavaju svaki drugi četvrtak u prostorijama studentskog doma Stjepan Radić okupljaju se studenti iz Jajca, Žepča, Kupresa, Novog Travnika, Zenice, Uskoplja, Fojnice, Tuzle i mnogih drugih gradova Bosne. Kroz zabavne kvizove, zajednička druženja i organizaciju različitih društvenih i kulturnih događaja Klub bosanskih studenata stvorio je i mnoga nova prijateljstva i nekoliko ljubavnih veza.

„Bilo da si brucoš ili pak već stariji student koji još nije čuo za naš Klub, a dolaziš iz jednog od prelijepih gradova Bosne ili si na bilo koji način povezan s Bosnom te si voljan odvojiti dio svog slobodnog vremena za zabavu i druženje, pridruži nam se na prvom sastanku ove akademske godine koji će se održati 10. listopada u Kino Forumu u studentskom dom „Stjepan Radić“ u 20 sati. Otkrij iz prve ruke kako izgleda  druženje studenata našeg Kluba i na koji način funkcioniramo“ poručuju iz KBS-a te dodaju kako zainteresirani sve informacije mogu pronaći na  facebook i instagram stranicama.

 

 

kbs roko.jpg

 

 

artinfo.ba

 

 

0
0
0
s2sdefault

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

+387 (0) 62 349 560

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2019 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17