U okviru 15.kola Omladinske lige Centar B kadeti Kiseljaka dočekali su Borac iz Jelaha. Od samog početka izabranici Igora Antića imali su terensku inicijativu, a gosti su uspješno odolijevali napadima. Ipak, u 38.minuti Kiseljak dolazi u vodstvo preko Antića i to je bio rezultat s kojim se otišlo na odmor.

Dobra igra naplaćena je u drugom dijelu. Purišević u 62.minuti zabija za povećanje prednosti na 2-0. Sedam minuta kasnije Liješnić zabija za 3-0, a konačnih 4-0 postavlja joker s klupe Rajić u 74.minuti.

Ovom pobjedom Kiseljačani su preskočili Krivaju na 4.mjestu. Krivaja je jučer poražena 2-1 u gostima kod Travnika.

NK Kiseljak : Franković,Liješnić,Čelan(od 70.Rajić) ,Antić,Šimić(od 67.Marošević),Dujmović,Borović(od 72.Drljepan),Purišević,Drmač,Miličević(od 72.Durak),Grubešić(od 70.Baban)