• "Suada Dilberović"

Za vikend su se djevojčice iz Kluba ritmičke gimnastike "Ritam" natjecale 20. Međunarodnom turniru "Suada Dilberović.Na turniru je sudjelovalo oko 300 gimnastičarki iz različitih zemalja kao što su Kuvajt, Libanon, Švicarska, Češka,  Hrvatska,  Srbija,  Crna Gora te djevojčice iz mnogih bosanskohercegovačkih klubova.

Prvog dana natjecanja Sofija Josipović osvojila je prvo mjesto u vježbi bez rekvizita , dok je i Petra Šimić također bila zlatna ali u vježbi čunjevi.

Kod 2015.godšta,Sofija Biletić bila je druga u vježbi bez rekvizita, dok je Marija Marković osvojila treće mjesto.

-9.mjesto vježba čunjevi

Drugog dana B programa na turniru Nejra Muslija (2014) bila je zlatna u vježbi bez rekvizita, Petra Bencun osvojila je srebrenu medalju,dok je Laura Krajinović bila brončana.

Kada je u pitanju Blight program, Marija Kobačić bila je prvoplasirana (bez rekvizita),Ana Ban i Petra Tolo bile su drugoplasirane, dok se Klara Grgić popela na treće mjesto.

Kod juniorki,Tia Brajković bila je najbolja u vježbi čunjevi,Nedžla Kelemiš bila je srebrena u istoj vježbi, ali za godinu starije,dok je Lana Barišić bila treća u vježbi obruč.