Proslava blagdana Duhova u Fojnici

fojnica samostan

       Blagdan Duhova koji se slavi u nedjelju 23. svibnja, poseban je dan za župu Fojnica i Franjevački samostan kojima je Duh Sveti nebeski zaštitnik. Ove godine zbog epidemije koronavirusa, slavlje će biti nešto skromnije, ali ipak svečano, potvrdio nam je fra Mirko Majdanžić, gvardijan samostana Duha Svetog u Fojnici. „Mi kao i prethodnih godina imamo mise devetnice uoči blagdana te središnje misno slavlje u 11 sati na sam blagdan.

Misu ispred Samostana predvodit će fra Zoran Jaković, župnik župe Busovača“, kazao nam je fra Mirko te pozvao vjernike da vode računa o  zdravlju i pridržavaju se epidemioloških mjera. „Mi ove godine, zbog epidemije, nismo pozivali vjernike da u što većem broju dođu na proslavu zaštitnika naše župe i samostana. Vjerujemo da će prepoznati trenutak te ćemo svi skupa skromno i svečano obilježit ovaj blagdan, vodeći računa o vlastitom i zdravlju naših najbližih“, kazao nam je gvardijan fojničkog samostana u povodu proslave blagdana Duhova, zaštitnika župe Fojnica i Franjevačkog samostana.

 

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Proslava blagdana Duhova u Fojnici

fojnica samostan

       Blagdan Duhova koji se slavi u nedjelju 23. svibnja, poseban je dan za župu Fojnica i Franjevački samostan kojima je Duh Sveti nebeski zaštitnik. Ove godine zbog epidemije koronavirusa, slavlje će biti nešto skromnije, ali ipak svečano, potvrdio nam je fra Mirko Majdanžić, gvardijan samostana Duha Svetog u Fojnici. „Mi kao i prethodnih godina imamo mise devetnice uoči blagdana te središnje misno slavlje u 11 sati na sam blagdan.

Misu ispred Samostana predvodit će fra Zoran Jaković, župnik župe Busovača“, kazao nam je fra Mirko te pozvao vjernike da vode računa o  zdravlju i pridržavaju se epidemioloških mjera. „Mi ove godine, zbog epidemije, nismo pozivali vjernike da u što većem broju dođu na proslavu zaštitnika naše župe i samostana. Vjerujemo da će prepoznati trenutak te ćemo svi skupa skromno i svečano obilježit ovaj blagdan, vodeći računa o vlastitom i zdravlju naših najbližih“, kazao nam je gvardijan fojničkog samostana u povodu proslave blagdana Duhova, zaštitnika župe Fojnica i Franjevačkog samostana.

 

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17