ivan bobas

Vitežanin Ivan Bobaš novi je prvak Bosne i Hercegovine u stolnom tenisu. Na državnom prvenstvo, koje je održano u Jablanici, Ivan Bobaš napravio je fantastičan rezultat svladavši u finalu Srđana Miličevića, rezultatom 4:1.

Nakon što je prošle godine osvojio treće mjesto, Ivan je ovoga puta došao do kraja i sasvim zasluženo postao prvakom Bosne i Hercegovine.

Veliki je to uspjeh za ovog iznimnog sportaša i mladog čovjeka, koji može mnogima biti uzor, kako na terenu, tako i van njega. Velik je doprinos dao snaženju STK “CM” iz Viteza, ali o tomu više neki drugi put. Sada samo želimo čestitati Ivanu na ovom sjajnom rezultatu, bravo majstore!