stolnitenis-kresevo

U Kreševu je protekloga vikenda uspješno održan stolnoteniski turnir.

Natjecanje je provedeno u dvije kategorije: djeca do 16 te stariji od 16 godina.

Turnir je organizirao Stolnoteniski klub Kreševo a organizatori su i više nego zadovoljni događajem jer se prijavilo preko stotinu natjecatelja iz svih djelova BiH.
Turnir do 16 godina je osvojio Leo Jurić iz stolnoteniskog kluba Kreševo a drugo mjesto brat seniorskog reprezentativca , Marko Bobaš iz Viteza. Treći je pak bio Ivan Marković iz stolnoteniskog kluba Šampion Lukavica.

Za seniore prvo mjesto je osvojio Slaviša Zirojević iz STK Šampion, dok je drugo i treće mjesto ponovno pripalo predstavnicima domaćinima, Josipu Trogrliću i Igoru Sabljiću.

Ukupan nagradni fond turnira bio je 500 KM dok su u zabavnom dijelu programa nastupile kiseljačke mažoretkinje.

{jlex}picasa:114258804164824292576/6363222801714913617{/jlex}