nkkiseljak-akcija

Dva Bošnjaka danas su Nogometnom klubu Kiseljak na domaćem terenu donijeli nova tri boda.
U 11. kolu Druge lige Zapad Kiseljačani su svladali i Krajišnik iz Velike Kladuše i počeli se opasno približavati vrhu ljestvice.

U prvom poluvremenu mrežu je zatresao Sefan Bošnjak dok se nakon asitencije kapitena Kristića u strijelce u drugom poluvremenu upisao i Vlatko Bošnjak. Za pobjedu je uvelike zaslužan i golman Dario Bencun koji je obranio dva čista zicera na početku utakmice. Naši su dečki imali i dvije prečke no rezulat od 2:0 je i više nego dobar. Lijepo vrijeme ali i pozitivna atmosfera koja trenutno okružuje naš Klub privukli su i dosta velik broj navijača osim naravno uvijek redovnih Prikaza.

{jlex}picasa:114258804164824292576/6347276775876474785{/jlex}