• DUEL U MOSTARU

hajduk zrinjski stadion

Nogometaši Zrinjskog pobijedili su na stadionu Pod Bijelim brijegom u prvoj utakmici finala Kupa Bosne i Hercegovine ekipu Borca rezultatom 1:0 te su se tako približili osvajanju trofeja.

Zrinjski je bio bolji na početku utakmice i igralo se uglavnom na polovici gostiju, a nagrada je stigla nakon pola sata meča. Ćuže je fantastično primio loptu nakon proigravanja Malekinušića i potom rutinski matirao vratara za veliko slavlje domaćih.

I do odlaska na odmor Zrinjski je bio bolji od očajnog Borca koji u prvih 45 minuta nije ništa napravio.

U petoj minuti nastavka susreta Zrinjski je mogao udvostručiti prednost, ali je Milošević odlično obranio pokušaj Ćužea.

Ujedno je to bila i najbolja prilika u drugom poluvremenu, a stekao se dojam da su na kraju obje ekipe mogle biti zadovoljne rezultatom. Zrinjskim pobjedom, a Borac s minimalnom zaostatkom u odnosu kako su lože izgledali većim dijelom večerašnje utakmice.

Naš Silvio Ilinković igrao je do 65. minute kada ga je zamijenio Tarik Ramić.

Uzvrat finala Kupa BiH između Borca i Zrinjskog igra se 22. svibnja u Banjoj Luci.