• NK Kiseljak

FOTO : NK Bajer Velagići

Nogometaši Kiseljaka doživjeli su poraz u 16.kolu Druge lige FBiH - Zapad.

NK Bajer 99 slavio je u Velagićima 2-1.

Kemal Omanović u 26.minuti donio je prednost domaćinima. Primljeni pogodak razbudio je Kiseljačane, koji su u nastavku zaigrali mnogo bolje.

Igrao se 55.minut kada Davor Babić donosi poravnanje gostima.

U 68.minuti Omanović svojim drugim pogotkom vraća prednost Bajeru. Do kraja je domaćin sačuvao prednost i osigurao drugu pobjedu ove sezone.

NK Kiseljak je doživio šesti poraz. U nedjelju na Stadionu hrvatskih branitelja gostuje NK Vitez.

Juniori su poraženi u Žepču 4-3.

Jedna jako čudna utakmica, gdje je domaćin imao čak dva penala.

Kiseljak je poveo u šestoj minuti preko Marka Kraljevića. U 32.minuti rezultat je 1-1, Filip Mišković nesretno skreće loptu u vlastitu mrežu.

U 36.minuti Mario Jozinović donosi potpuni preokret Žepčacima.

Početkom drugog dijela Marin Bilić vraća stvari na početak, a u 55.Ajdin Japaur vraća prednost na stranu NK Kiseljak.

Domaćin ipak stiže do pobjede pogocima Tarika Šijerkića u 71. i 79.minuti. Oba pogotka bila su s bijele točke.

Kadeti su protiv Žepča slavili 2-3.

Mirza Klisura doveo je Kiseljak u vodstvo u osmoj minuti.

Četiri minute kasnije Tahir Karso zabija za 1-1. Od 53.Kiseljak ponovo vodi preko Ante Laštre.

Domaćin u 59.dobiva kazneni udarac koji iskorištava Mateo Jakovljević,no samo minut kasnije Luka Dilber vraća prednost za goste.