bubamare kiseljak 3

Da se Nogometni klub Kiseljak ne treba brinuti za svoj podmladak dokazali su pioniri Bubamare Kiseljak. Naime, i oni su u protekloj sezoni pod vodstvom ponosnog trenera Josipa Bošnjaka osvojili prvo mjesto u županijskoj ligi Sarajevske županije, grupe B.

Nogometna škola Bubamara Kiseljak u našoj općini djeluje već 11 godina i broji čak 90 aktivnih članova koji su raspoređeni u četiri skupine od toga tri natjecateljske, pioniri, predpioniri i pjetlići. Sve se ekipe uspješno natječu u Sarajevskoj županiji.

bubamare kiseljak 2

Svi dječaci u svojim grupama treniraju po tri puta tjedno na stadionu NK Kiseljak, dok se za vrijeme zimskog razdoblja presele u školske dvorane.

Vlasnik škole Slobodan Novaković, inače i sam bivši profesionalni nogometaš, ponosno ističe kako njegovi treneri Josip Bošnjak i Igor Antić također imaju UEFA licence za rad s djecom, odnosno treniranje.

A da se njihov rad i trud isplati govori i činjenica kako je u ovoj školi svoje prve nogometne korake napravilo i nekoliko reprezentativaca poput Petra Boje (Široki Brijeg), Mije Miletića (FK Sarajevo), Dražena Liješnića (FK Sarajevo), Andreasa Antića (NK Dinamo Zagreb)...

bubamare kiseljak 1

Ova škola je dokaz kako za uspjeh nije potreban veliki grad te da se talent uz vrijedan rad i trud može prepoznati i u malim sredinama.

Našim dečkima želimo puno uspjeha u daljnjem radu i ne sumnjamo da ćemo i neke od njih uskoro gledati na velim stadionima.

im|artinfo.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST

bubamare kiseljak 3

Da se Nogometni klub Kiseljak ne treba brinuti za svoj podmladak dokazali su pioniri Bubamare Kiseljak. Naime, i oni su u protekloj sezoni pod vodstvom ponosnog trenera Josipa Bošnjaka osvojili prvo mjesto u županijskoj ligi Sarajevske županije, grupe B.

Nogometna škola Bubamara Kiseljak u našoj općini djeluje već 11 godina i broji čak 90 aktivnih članova koji su raspoređeni u četiri skupine od toga tri natjecateljske, pioniri, predpioniri i pjetlići. Sve se ekipe uspješno natječu u Sarajevskoj županiji.

bubamare kiseljak 2

Svi dječaci u svojim grupama treniraju po tri puta tjedno na stadionu NK Kiseljak, dok se za vrijeme zimskog razdoblja presele u školske dvorane.

Vlasnik škole Slobodan Novaković, inače i sam bivši profesionalni nogometaš, ponosno ističe kako njegovi treneri Josip Bošnjak i Igor Antić također imaju UEFA licence za rad s djecom, odnosno treniranje.

A da se njihov rad i trud isplati govori i činjenica kako je u ovoj školi svoje prve nogometne korake napravilo i nekoliko reprezentativaca poput Petra Boje (Široki Brijeg), Mije Miletića (FK Sarajevo), Dražena Liješnića (FK Sarajevo), Andreasa Antića (NK Dinamo Zagreb)...

bubamare kiseljak 1

Ova škola je dokaz kako za uspjeh nije potreban veliki grad te da se talent uz vrijedan rad i trud može prepoznati i u malim sredinama.

Našim dečkima želimo puno uspjeha u daljnjem radu i ne sumnjamo da ćemo i neke od njih uskoro gledati na velim stadionima.

im|artinfo.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17