• NOVI SJAJAN REZULTAT

muzaferija cilj

Najbolja bh. skijašica Elvedina Muzaferija ostvarila je i danas dobar rezultat, osvojivši 16. mjesto u superveleslalomu u Crans Montani i to s visokim startnim brojem 46.

Ona je za pobjednicom, Austrijanskom Stephanie Venier zaostala 1,49 sekundi. Druga je bila Talijanka Federica Brignone s 0,04 sekundi zaostatka, a treća također Talijanka Marta Bassino sa 0,43 sekundi zaostatka.

S današnjih 15 bodova Muzaferija ukupno ima 33 boda u supeveleslalomu i zauzima 29. mjesto u poretku Svjetskog kupa u ovoj disciplini.

Inače, Muzaferija je jučer ostvarila rezultat karijere osvojivši četvrto mjesto u spustu na ovoj stazi.