• Veleslalom

Zrinka Ljutić osvojila je sedmo mjesto u veleslalomskoj utrci u talijanskom Kronplatzu. Hrvatska skijašica bila je 12. u prvoj vožnji, dok je u drugoj popravila plasman za pet pozicija. Na kraju je zaostala 1.93 sekunde za pobjednicom Larom Gut-Behrami.

Švicarka je najbolje vrijeme ostvarila i u prvoj vožnji, dok je u drugoj potvrdila dominaciju. Drugo mjesto podijelile su novozelandska skijašica Alice Robinson i Šveđanka Sara Hector, koje su bile sporije za 1.09 sekundi od Gut-Behrami.

U ukupnom poretku Svjetskog kupa vodi Mikaela Shiffrin s 1209 bodova, no Amerikanka se nedavno ozlijedila pa trenutno ne nastupa. Gut-Behrami je to iskoristila i približila se na 1114 bodova. Ljutić je 15. u ukupnom poretku s 374 boda, od kojih je 213 osvojila u veleslalomu i u toj disciplini drži osmu poziciju.