NK Kiseljak pobjeda

Proljetni dio nogometne sezone u sklopu Prve županijske lige ŽSB konačno je počeo. Nogometni klub Kiseljak kao jesenski prvak ovoga je vikenda gostovao u Travniku kod Nogometnog kluba Mladost. Nakon prvog poluvremena bez pogodaka u 50. minuti pogotkom Vlatka Bošnjaka Kiseljačani dolaze do prednosti koju pak 20 minuta poslije na konačnih 2:0 povećava Dario Pecirep.

Sljedeće kolo na Stadionu hrvatskih branitelja u Kiseljaku gostovat će trenutno drugoplasirana momčad Busovače u možda i ključnoj utakmici sezone. Ukoliko naša ekipa ostvari pobjedu bit će to velik korak ka konačnoj tituli prvaka.

im|artinfo.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST

NK Kiseljak pobjeda

Proljetni dio nogometne sezone u sklopu Prve županijske lige ŽSB konačno je počeo. Nogometni klub Kiseljak kao jesenski prvak ovoga je vikenda gostovao u Travniku kod Nogometnog kluba Mladost. Nakon prvog poluvremena bez pogodaka u 50. minuti pogotkom Vlatka Bošnjaka Kiseljačani dolaze do prednosti koju pak 20 minuta poslije na konačnih 2:0 povećava Dario Pecirep.

Sljedeće kolo na Stadionu hrvatskih branitelja u Kiseljaku gostovat će trenutno drugoplasirana momčad Busovače u možda i ključnoj utakmici sezone. Ukoliko naša ekipa ostvari pobjedu bit će to velik korak ka konačnoj tituli prvaka.

im|artinfo.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17