• Županijska liga

NK Kreševo je stigao do prve ovosezonske pobjede.

Kraljevi su teniskim rezultatom pobijedili Slogu iz Uskoplja. Bilo je 6-3.

Već u prvoj minuti Manjgo je doveo goste u vodstvo. U sedmoj Hajdarević zabija za 0-2.Uslijedio je veliki preokret Kreševa i furioznih 10 minuta. Davor Miličević u 19. smanjuje na 1-2, David Mišanović tri minute kasnije poravnava na 2-2.

U 28. Luka Čelan donosi prednost Kreševu, a u 29. Miličević svojim drugim pogotkom povećava rezultat na 4-2.Gvozden u 43.smanjuje na 4-3 za kraj odličnog prvog poluvremena.

U drugom dijelu David Mišanović postiže još dva pogotka za sigurnu pobjedu Kreševa.