• Bužimski Vitez

nk novi tr

Nogometaši Nogometnog kluba Novi Travnik uspjeli su danas doći do prvog boda u novoj sezoni Druge lige FBiH - Zapad..

Izabranici trenera Ivana Rezdeušeka remizirali su s Vitezom iz Bužima, a rezultat je glasio 1:1.

Novotravničani su nakon prvog dijela vodili s 0:1 pogotkom Nesiba Mandžuke u 16. minuti susreta.

Ipak domaćini su u drugom dijelu uspjeli doći do izjednačenja kada je u 51. minuti pogodio Samir Jašarević.

Susret je završen s 1:1.

Novotravničani su i nakon osvajanja prvog boda posljednja ekipa lige s gol razlikom od -10.

U sljedećem 6. kolu Novi na svom stadionu dočekuje ekipu NK Rudar iz Sanskog Mosta, a utakmica je na rasporedu u subotu, 23. rujna s početkom od 15 sati i 30 minuta.