• NK Kiseljak

nk kis loptanje

Kadeti NK Kiseljak stigli su do druge ovosezonske pobjede.

Momčad Igora Antića bila je uvjerljiva protiv FK Borac iz Jelaha.Slavili su 5-1.

Ramiz Babaluk doveo je Kiseljak u vodstvo, a gosti su poravnali preko Hetibovića.

Potom na scenu stupa Mirza Klisura, koji od 46.do 60.minute zabija hat-trick i praktički rješava utakmicu. Konačnih 5-1 postavlja Babaluk svojim drugim pogotkom.

Juniori su stigli do prve ovosezonske pobjede. Istog protivnika nadigrali su rezultatom 4-0.

Ante Kobačić u 17.minuti donosi prenost Kiseljaku.

Kapetan Filip Pavlović u 58. udvostručuje prednost domaćina.

U 73.Bruno Oroz zabija za 3-0, a konačnih 4-0 postavio je Harun Karahmet.