• Druga liga FBiH - Zapad

Nogometaši Kiseljaka pobjedom su ušli u novu sezonu Druge lige FBiH - Zapad.

Na Stadionu hrvatskih branitelja domaćin je nadigrao momčad Bajera iz Velagića sa 4-0.

Kiseljak je protiv novaka u ligi odigrao kvalitetnu utakmicu i pobjeda niti jednog trenutka nije došla u pitanje.

U sedmoj minuti Danijel Tomić dovodi Kiseljak u vodstvo s bijele točke.Pred kraj prvog dijela Ahmed Purišević donosi lagodnih 2-0 za odlazak na odmor.

Purišević je u 61.zabio i za 3-0, potvrdivši tako odličnu golgetersku formu koju je imao i prošle sezone.

Konačnih 4-0 postavio je Ajdin Grošo, koji je ušao s klupe.

Bila je to fer i korektna utakmica, sa samo po jednim žutim kartonom s obje strane.

Nakon utakmice gosti su počistili svlačionicu i pokazali kako je riječ o gospodskom klubu.