• 1:1

U 20. kolu Premijer lige BiH na stadionu Mokri Dolac momčadi Posušja i Leotara odigrale su neodlučeno 1:1 i podijelile bodove na jako teškom terenu.

Već u 2. minuti domaće navijače razveselio je Gabrijel Boban, koji je nakon asistencije Tonija Jovića pogodio za vodstvo Posušja.

U 15. minuti pokušao je Čimović, ali njegov udarac odlazi pored gola. Tri minute kasnije Tahrić je pokušao iz slobodnog udarca iskosa s 20 metara, no lopta ide malo preko gola domaćina.

U 19. minuti Rozić je pokušao za domaće, ali njegov udarac završio je na gredi.

Frane Maglica je pucao nakon kornera u 23. minuti, ali njegov pokušaj dobro brani vratar Leotara.

Pred sam kraj prvog poluvremena Šipovac je ukrao jednu loptu, ubacio pred gol domaćina, no napadač gostiju Haris Handžić kasni na ovaj ubačaj.

U 57. minuti Boban je sjajno uposlio Dadića koji puca s nekih sedam metara, ali njegov udarac je obranio Puletić.

Begić puca glavom nakon kornera, no uz pomoć blata Puletić zaustavlja udarac u 65. minuti.

Vinko Rozić je pokušao s 20 metara iskosa u 75. minuti, no bio je neprecizan.

Pred sam kraj susreta u 93. minuti ispala je lopta Puletiću, gužva se stvorila pred golom Leotara, ali gola nije bilo i utakmica je završena neriješenim rezultatom 1:1.