• Futsal

arhiv

Odličnu utakmicu u sklopu 14.kola futsal Premijer lige odigrali su GFC Sarajevo i FK Konjic.

Domaćin je slavio sa 10-5.

Gosti su poveli autogolom Mrše, ali ubrzo je Brkanić poravnao. Isti igrač donio je i vodstvo domaćinu, a Debelnogić poravnava na 2-2.

U 19.minuti Josip Bilić donosi prednost Konjicu.Bajramović je u 25.zabio za 2-4, da bi Josip Bilić svojim drugim pogotkom u 27.minuti gostima osigurao velikih 2-5.

Činilo se kako je Konjic blizu troboda, ali uslijedio je veliki povratak Sarajlija.Brkanić,Hršumović,Džafo,Jokić,Hršumović,Duvnjak,Džafo,Brkanić.

Čak osam pogodaka u samo 12 minuta i na kraju visoka pobjeda.

U redovima gostiju nastupao je i Leo Kožul.