• LIGA PRVAKA

Nogometaši Bayerna i AC Milana upisali su pobjede u prvim susretima osmine finala Lige prvaka.

Bayern je na gostovanju u Parizu pobijedio ekipu PSG-a s 1:0, golom Comana u 53. minuti.

Istim rezultatom AC Milan je na svom terenu pobijedio Tottenham, a strijelac jedinog gola bio je Diaz u 7. minuti. Reprezentativac BiH Rade Krunić odigrao je svih 90 minuta za talijanskog prvaka.

Uzvratni susreti na rasporedu su 8. ožujka.

U srijedu su na rasporedu susreti Borussia Dortmunf - Chelsea i Club Brugge - Benfica.

Preostala četiri meča osmine finala igraju se sljedećeg tjedna, a sastaju se Eintracht - Napoli, Liverpool - Real Madrid, Inter - Porto i Leipzig - Manchester City.