• KIKS SRBIJE

Reprezentacija Srbije nije uspjela nadigrati Kamerun u okviru drugog kola skupine G grupne faze Svjetskog nogometnog prvenstva u Kataru!

Kamerunci su bolje otvorili susret, te su već u 29. minuti došli do vodstva nakon sjajno izvedenog kornera. N'Kolou je sjajno asistirao za Castelleta koji nije imao težak posao jer je pogodio nebranjenu mrežu vratara Milinković-Savića.

Ipak, Srbija je u dvije minute došla do potpunog preokreta. Najprije je u 45+1. minuti pogodio Pavlović na asistenciju Tadića, da bi onda potpuni preokret donio Milinković-Savić na asistenciju Živkovića.

Ujedno je 2:1 u korist reprezentacije Srbije bio rezultat prvog poluvremena.

Međutim, ono što su Srbijanci uradili Kamerunu u prvom dijelu, to su Kamerunci njima uradili u drugom!

U 63. minuti Castelleto se našao u ulozi asistenta, a Aboubukar je sjajno pogodio lob udarcem za smanjenje rezultat na 3:2. A onda, potpuni šok za tri minute!

Aboubakar je izbacio u situaciju "jedan na jedan" s vratarom, te je nesebično na drugoj strani uposlio slobodnog Choupo-Motinga koji je neobranjivo pogodio za 3:3 i potpuni povratak Kameruna u utakmicu.

Do kraja je susreta bilo sjajnih prilika na obje strane, no pogodaka više nije bilo.

Obje reprezentacije nakon ove utakmice imaju po bod, a Švicarska i Brazil imaju po 3 boda. Ove reprezentacije svoj susret igraju danas od 17 sati!

U posljednjem kolu ove grupe snage će odmjeriti Švicarska-Srbija, te Brazil-Kamerun!