• KATAR

Nogometaši Australije ostali su u igri za plasman u osminu finala Svjetskog nogometnog prvenstva nakon što su u susretu 2. kola skupine D pobijedili Tunis rezultatom 1:0.

Utakmicu je odlučio Mitchell Duke, koji je u 23. minuti udarcem glavom svladao vratara Tunisa.

U drugom poluvremenu Tunižani su bili nešto bolja momčad, ali nisu uspjeli slomiti organiziranu i čvrstu obranu Australaca.

Francuska i Australija imaju po 3 boda, Danska i Tunis po bod.

U drugom susretu skupine D od 17 sati igraju Francuska i Danska. U posljednjem kolu 30. studenoga sastaju se Tunis - Francuska, te Australija - Danska.