• Pao višegodišnji prvak

Odbojkaški klub "Alfa" upisao je veliku pobjedu!

Juniorke su igrale na teškom gostovanju u Vitezu. Odbojkaški klub Vitez je dugogodišnji prvak Županijske lige , i znalo se kako ih čeka težak posao.

U prvom setu OK Alfa je zaostajao 5 poena, ali sjajnom igrom djevojke su preokrenule rezultat u svoju korist i osvojile set rezultatom 25-23.

U drugom setu od samog početka bolje su stajale na terenu, odmah se odlijepile na pristojnu prednost. Na kraju su suvereno prošli kroz set osvojivši ga rezultatom 25-19.

Napad i pokretljivost djevojaka bili su na visokoj razini.

Vjerujemo kako ovaj rezultat nije slučajan i kako će uskoro biti novih pobjeda i uspjeha.