• PAO PETI TENISAČ SVIJETA

Hrvatski tenisač Borna Ćorić nastavlja sa sjajnim rezultatima, a ovoga puta sjajne vijesti stižu iz Beča..

Ćorić je u tri seta savladao petog tenisača svijeta, Grka Stefanosa Tsitsipasa i tako se plasirao u četvrtfinale turnira.

Prvi set otišao je na stranu Grka sa 6:4, a istim rezultatom Ćorić je osvojio drugi set. Treći set se igrao u tie-breaku, no Ćorić je još jednom pokazao stabilnost i sa 7:6 (7:4) je ipak ostvario pobjedu.

B. Ćorić (27) - S. Tsitsipas (5) 4:6, 6:4, 7:6 (7:4)

U četvrtfinalu Ćorić će reket ukrstiti protiv Poljaka Hurkacza s kojim ima omjer 1-1. Meč je na rasporedu od 17 sati i 30 minuta!