• NK Kiseljak

nk kis loptanje

Kadeti NK Kiseljak su u okviru osmog kola Omladinske lige Centar 2 dočekali Sportprevent . Gosti iz Bugojna ispraćeni su sa 5:0. Rijad Ferhatović, Filip Pavlović, Marko Kraljević, Mirza Klisura i Ramiz Babaluk donijeli su veliku pobjedu domaćoj ekipi.

Juniori su od istog protivnika poraženi 1:3. Imamović i Kazić donijeli su gostima 0:2, a Mladen Drmać smanjio je na 1:2. Ipak,15 minuta prije kraja Imamović svojim drugim pogotkom rješava utakmicu i donosi bodove gostima.

Seniori su poraženi od Rudara u Kamengradu 4:1. Seferović je donio minimalnu prednost domaćinu nakon 45 minuta.

Početkom drugog dijela Hodžić udvostručuje prednost Rudara, ali ubrzo Danijel Tomić s bijele točke vraća Kiseljak u igru. U 61.minuti za domaće je dosuđen sumnjiv kazneni udarac koji u pogodak pretvara Kazić. Do kraja Rudar preko Imamovića potvrđuje pobjedu.