• NK Kiseljak

U šestom kolu Druge lige FBiH - Zapad odigrali su 2-2 na gostovanju kod Novog Travnika.

Danijel Tomić doveo je Kiseljak u vodstvo već u petoj minuti. Domaćin je poravnao preko Grizića u 22.minuti. U 39. Omerdić donosi potpuni preokret Novotravničanima.

U 60.minuti sjajni Tomić potvrđuje paklenu formu novim pogotkom. Na kraju je završeno 2-2.Domaći su promašili i kazneni udarac.

Kadeti su poraženi od Žepča 2-3. Ante Kobačić je doveo Kiseljak u vodstvo, a sa dva pogotka Delića i jednim Barbarića gosti su preokrenuli. Denis Grgić je smanjio na 2-3, ali do kraja domaći igrači nisu stigli do poravnanja.

Juniori su poraženi od istog protivnika 0-3, a za Žepče su pogađali Pepelar, Perković i Martić.