• DRUGA LIGA FBIH - ZAPAD

Nogometni klub Romari danas je na Stadionu na Rijeci ugostio ekipu NK Sloge u okviru 3. kola Druge lige FBiH - Zapad, a susret je završen bez pobjednika..

Gosti su ušli bolje u susret jer je u 18. minuti za vodstvo pogodio Bojan Vučen. Međutim domaća ekipa se brzo vraća preko Novotravničanina, Darija Ivoša koji je izjednačio rezultat na 1:1 u 26. minuti susreta.

Domaćini su nakon izjednačujućeg gola zaigrali još bolje, te su pred kraj prvog dijela uspjeli i potpuno okrenuti rezultat u svoju korist. U 41. minuti pogodak za 2:1 postiže Armin Kapetan, a to je ujedno i bio rezultat prvog dijela.

U nastavku su gosti ponovno dominantniji, te stižu do izjednačujućeg pogotka u 51. minuti kada je pogodio Kerim Ramić.

Ipak, nošeni domaćom atmosferom igrači NK Romari stižu do novog vodstva u 68. minuti, kada je još jednom sjajno pogodio Dario Ivoš.

No, gosti su odlučili kući odnijeti makar bod, te su u 83. minuti susreta ponovno izjednačili preko Ramića.

Susret je završen rezultatom 3:3 i podjelom bodova, a u sljedećem 4. kolu NK Romari stiže na gostovanje kod ekipe NK Novog Travnika.