• NK Kiseljak

Juniori NK Kiseljak na sjajan su način otvorili i ovu sezonu. Izabranici Marija Galića su u drugom kolu nadigrali BFK Simm Bau iz Kosove s visokih 5-1.

Zvonimir Biletić doveo je domaće u vodstvo u 30.minuti. Sedam minuta kasnije Leon Galić udvostručuje prednost Kiseljaka, da bi do poluvremena i Mehmed Arnautović donio već ugodnih 3-0.

Tračak nade gostima donosi Čakrama na početku nastavka. No, Ivan Buzuk i Galić svojim drugim pogotkom stavljaju točku na uvjerljivu predstavu domaćih nogometaša.

Kadeti su upisali i drugi poraz. Amar Jašić i Hasan Cvrčak donijeli su pobjedu gostima.