• KONFERENCIJSKA LIGA

Nogometaši HŠK Zrinjski dočekali su večeras u Mostaru ekipu Slovana iz Bratislave u okviru finalnog doigravanja za ulazak u grupnu fazu Konferencijske lige..

U prvom dijelu Zrinjski je bio konkretniji, nogometaši iz Mostara su držali loptu u svom posjedu i stvarali prilike, no pogotka nije bilo.

Gosti su u prvom dijelu zabilježili tek jedan udarac u okvir gola.

U nastavku se gosti bude, no trenutak koji je možda odlučio susret dogodio se u 69. minuti kada je Barseghyan u ekipi Slovana dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Zrinjski je pokušavao iskoristiti igrača više, a biti strpljiv konačno se isplatilo u 89. minuti kada je pogodio nevjerojatni Nemanja Bilbija. Asistenciju je upisao Mario Ćuže.

Susret je završen minimalnom pobjedom Mostaraca od 1:0, a bitno je istaknuti kako je naš Novotravničanin Silvio Ilinković bio u početnom sastavu, a igrao je sve do 75. minute susreta kada je umjesto njega u igru ušao Kerim Memija.

Uzvrat se igra za sedam dana u Bratislavi, a ekipi Zrinjskog neće biti lako iako imaju gol prednosti.