10

U dosta teškoj i do kraja neizvjesnoj utakmici rukometaši Kiseljaka ipak su uspjeli pobijediti mostarski Zrinjski.Nakon Širokog Brijega, u našoj gradskoj dvorani pao je i Zrinjski i to rezultatom 26:21.
Cijelu utakmicu je okarakterizirala gruba igra, brojna isključena i žuti kartoni te mali broj golova pogotovo u prvom poluvremenu.Kiseljak je na samom početku poveo s dva gola razlike jer gosti sve do 6.minute nisu uspjeli zabiti, no zato su se pokazali u kontrama. Vodstvo domaćina se polako topilo te su gosti na odmor otišli s golom više, odnosno rezultatom 8:9.

Kiseljačani su se u drugom poluvremenu probudili što je očito zbunilo dosta mladu ekipu Zrinjskog jer su počeli griješiti i u izmjenama pa je sudački dvojac Božić-Slipac imao pune ruke posla.

Nažalost, ovu zanimljivu utakmicu nije pratio dobar odziv navijača što već postaje zaista žalosno s obzirom na odlične uvjete i atmosferu u dvorani (grijanje, glazbu na svim pauzama ....) te trud koji ulažu naši igrači ali i cijelo vodstvo kluba.

Podsjećamo, bilo je ovo šesto kolo Prve lige Rukometnog saveza Herceg-Bosne.

{jlex}picasa:114258804164824292576/KiseljakZrinjskiRukomet{/jlex}