• Atletika

Proteklog vikenda održano je Pojedinačno atletsko prvenstvo u seniorskoj konkurenciji.

Domaćin je bio grad Zenica.

Kreševo je dobilo državnu prvakinju u skoku u dalj.

Dora Marić, članica AK Sarajevo, okitila se zlatom u skoku u dalj. Dora je skočila 5,42 metara.

Sjajna atletičarka niže uspjeh za uspjehom,i sigurno da ju čeka još puno dobrih stvari u karijeri.

Odlična je bila i Una Ban, koja je završila treća u utrci na 100 metara.Una je osvojila prvo mjesto u štafeti 4x100 metara. Odlična trkačica na kraće staze dodala je tako još dvije medalje u kolekciju.

Kada je u pitanju natjecanje za dječake i djevojčice, proslavila se Renea Karlović. Renea je bila najbrža u utrci na 100 metara prepone, a okitila se zlatom i u štafeti 4x100 metara. Postala je viceprvakinja u utrci na 100 metara. Veliki je talent i sigurno će u budućnosti dodatno podizati standarde.