kadetkinje-kk-kiseljakJoš jedan uspjeh Košarkaškog kluba Kiseljak

kadetkinje-kk-kiseljak

U okviru petog kola Lige mladih proteklog vikenda su košarkaši Kiseljaka u Travniku izvojevali dvije pobjede. Ovoga puta nastupile su kadetkinje te predstavnici Škole košarke- generacija 2005. i niže.

Kadetkinje Košarkaškog kluba "Kiseljak" uvjerljivo su pobijedile rezultatom 28:46, dok je rezultat po četvrtinama izgledao ovako: 3:5, 14:16, 4:18 i 7:7.

Značaj utakmice za obje ekipe dao je danak u prvom razdoblju koji je okarakterizirala slaba realizacija, izgubljene lopte i loša dodavanja. U drugoj četvrtini igralo se koš za košem te su naše košarkašice na odmor otišle s plus četiri. Drugo poluvrijeme bila je skroz druga priča. Naše igračice su izvrsno odigrale obranu a u napadu pokazale raznovrsnost što je rezultiralo prednošću od čak plus 18. Kraj utakmice bio je formalnost te je priliku da zaigra dobila i druga postava.

kk-kiseljak-skola-kosarke

Njihove mlađe kolege bili su jednako uspješni te su se iz Travnika vratili s rezultatom 12:27.