• Danas finale singla

parovi finale 22 dodjela

Australci Matthew Romios i Brandon Daly Walkin pobjednici su turnira u Kiseljaku kada je u pitanju dubl. U finalu, koje je trajalo sat i 15 minuta, nadigrali su talijansko-švicarsku kombinaciju Belucci/Bertola sa 3:6;6:4;10:6.

Prvi set pripada Belucciju i Bertoli koji su se puno bolje kretali i djelovali svježije. Australci su se mučili sa servisom , a to su iskoristili protivnici sa tri oduzeta servisa.

IMG_4836_Kopiraj.JPG

Drugi set je bio dosta izjednačen, a odlučuje ga jedan break u korist Australaca.

U odlučujućem setu Daly Walkin i Romios brzo prave mini break, do kraja popušta koncentracija protivnicima, i Australci slave naslov.

Zanimljivo, pobjednici su igrali samo dubl na ovogodišnjem turniru, a to se pokazao kao pun pogodak.

I ove je godine održana i mala svečanost dodjele nagrada za pobjednike natjecanja u parovima. Zaslužene pehare, novčane iznose i druge nagrade uručili su im predsjednik Uprave Stanić grupacije Svjetlan Stanić te direktor turnira Robert Biletić.

Podsjećamo, danas od 14 sati igra se finalni meč turnira!