• Veliki uspjeh

Rukomet 750x421

Rukometaši Nexea ispisali su povijest kluba! Našićani su se plasirali na Final Four Europske lige izbacivši danski GOG.

U prepunu arenu u Gudmeu Hrvati su donijeli 5 pogodaka prednosti iz prvog susreta.

Vodili su veći dio prvog poluvremena, no pred kraj GOG je okrenuo i otišao na dva razlike. U drugom dijelu Danci su na krilima publike poveli i 4 razlike, no tada Nexe pravi seriju 6-0 i tako prelama utakmicu. Do kraja su imali veliku priliku i za pobjedu, vodili su i četiri razlike, a na kraju je završeno 37-37.

Briljirao je Halil Jaganjac sa 12 pogodaka. Jaganjac je u dvomeču zabio 21 pogodak i ključno je ime velikog rezultata. Kuzmanović i Radovanović su obranili 16 udaraca.Vejin je dodao sedam,Jelinić šest pogodaka.

Pytlick je predvodio domaćine sa 11 pogodaka, švedski reprezentativac Tollbring dodao je osam.

Na Final Fouru će nastupiti i Magdeburg,Wisla i Benfica.