• Druga liga FBiH - Zapad

Dvadeset treće kolo Druge lige FBiH Zapad donijelo je sraz Krajišnika i Kiseljaka.

Domaćin je bio u dobrom naletu, i išli su po novu pobjedu i bijeg iz opasne zone. Kiseljak je nakon dva uzastopna poraza htio prekinuti seriju na ovom dalekom gostovanju u Velikoj Kladuši.

Gostima su nedostajali neki bitni igrači, no 14 lavova izašlo je na teren sa ogromnom željom i energijom.

Toni Škoro doveo je Kiseljak u vodstvo u 27.minuti. Isti nogometaš je u 41.minuti donio gostima velikih 0-2 na poluvremenu.

Domaćin je svim silama krenuo po makar bod, no pred kraj susreta Danijel Tomić pogotkom stavlja točku na i.

NK Kiseljak : Bencun(K)(od 90.Hodžić),P.Marković,I.Škoro,Čilaš,Liješnić,M.Marković(od 86.Bojo),Dario Tomić,Danijel Tomić,T.Škoro(od 86.Vujica), Fejzić,Mišković.