• Futsal

Fantastičan drugi susret play offa za ulazak u Premijer futsal ligu odigrali su Konjic i Bubamara. Gosti iz Cazina donijeli su prednost od dva pogotka razlike u Konjic, te je domaćin morao hvatati rezultat.

Ibrišimović je doveo Bubamaru u vodstvo.Begeta je poravnao, no do poluvremena Ibrišimović donosi novu prednost gostima.

Konjic je pred sobom imao poluvrijeme, u kojem je morao po veliki preokret. Iako se u futsalu za 20 minuta puno može uraditi, malo tko im je tada davao šanse. No, oni su vjerovali, igrali su srcem, na krilima publike, i za pokojnog Čeligiju.

Graho u 23. donosi poravnanje.U 25.Ivica Marić donosi Konjicu prvu prednost na susretu.Potom na scenu stupa sjajni Gekić sa dva pogotka, i dovodi atmosferu do usijanja.

Gosti se vraćaju preko Prošića i smanjuju na 5-3. Ukupni rezultat je tada bio poravnat. Gekić kompletira hat-trick i zabija za 6-3.

Bubamara je krenula po povratak, no onda Ivica Marić u maniri rasnog strijelca zabija za 7-3 i opće oduševljenje u dvorani. Marić je pogodak proslavio s publikom, i majicom s likom Čeligije.

Prošić je uspio tek smanjiti na 7-4, to je bio i konačan rezultat.

Svoju rolu odlično je odradio i Mario Miletić.

Konjic će dogodine igrati Premijer ligu.