• Liga prvaka

Dvije utakmice prvog kruga četvrtfinala Lige prvaka odigrane su večeras u Villarrealu i Londonu.

Aktualni europski prvak Chelsea je ugostio španjolskog giganta, sastav Reala, a nakon 90 minuta gosti su pokazali da su ozbiljani kandidati za naslov prvaka Europe.

Genijalni Karim Benzema večeras je bio nezaustavljiv jer je postigao hat-trick (21., 24. i 46.), te donio pobjedu "Kraljevima" od 1:3. Jedini strijelac za popularne "Plavce" bio je Havertz u 40. minuti utakmice.

U Španjolskoj je Villarreal iznenadio favorizirani Bayern i slavio s 1:0.

Gol odluke za španjolski tim postigao je Danjuma već u 8. minuti meča, a Villarreal je uspio do kraja sačuvati tu prednost.

Uzvratni susreti se igraju za tjedan dana.