• Druga liga FBiH - Zapad

nk kis loptanje

NK Kiseljak doživio je poraz u 18.kolu Druge lige FBiH - Zapad. Kiseljačani su poraženi na gostovanju kod FK Vitez rezultatom 2-1.

Bila je to jako zanimljiva utakmica, kakvu često prirede ova dva suparnika.

Kiseljak je na gostovanje otputovao bez nekoliko nogometaša, prije svega kapetana Vlatka Bošnjaka i standardnog Borisa Šimunića.

Nakon prvog poluvremena bez pogodaka, u drugom dijelu pala su tri pogotka, i to u samo sedam minuta.

Toni Škoro je u 71.doveo Kiseljak u vodstvo. Škoro je samo deset minuta ranije ušao u igru.No, gosti nisu stigli ni proslaviti pogodak, a već je Erdin Ramić pogodio za poravnanje. Isti je nogometaš u 78.donio i prednost domaćinima, koju su sačuvali do kraja.

NK Kiseljak : Bencun (K), P.Marković,I.Škoro,Slišković,Čilaš,Antić(od 46.S.Bošnjak) ,Ganija,Liješnić(od 61.T.Škoro) ,Fejzić,Dario Tomić(od 74.Mišković),Danijel Tomić.

Kiseljak i nakon ovog kola ostaje na trećem mjestu.