• Omladinska liga Centar 2

Kadeti i juniori NK Kiseljak u nastavak prvenstva trebali su ući susretom kod Krivaje u gostima, no zbog obilnih snježnih oborina te utakmice su odgođene.

Proteklog vikenda su tako gostovali kod NK Vitez. Kadeti su poraženi sa 2-1. Franko Šantić sa dva je pogotka donio prednost domaćoj ekipi, a Harun Karahmet u drugom dijelu smanjio na 2-1. Do kraja je Kiseljak imao nekoliko prigoda za poravnanje, no nisu uspjeli još jednom poentirati.

Juniori su slavili 1-2.Antonio Dilber doveo je Kiseljak u vodstvo u 29.minuti. Patrik Cvijanović u 57.minuti povećava na 0-2. Pred kraj susreta Jakov Barać uspijeva smanjiti rezultat, ali gosti su do kraja sigurno sačuvali prednost.

No, mjesta odmoru nema. Već danas je na rasporedu zaostala utakmica protiv Krivaje, a u subotu novo prvenstveno kolo protiv Romarija.