• Futsal

Futsal klub Konjic posljednji je sudionik play offa za ulazak u Premijer ligu BiH.

U posljednjem kolu Konjic je na svom parketu savladao Iskru 6-4. Obje momčadi su u posljednjem kolu imale šansu za plasman u play off.

Ivica Marić je sa dva pogotka donio svojoj ekipi 2-0 u osmoj minuti. Alibegović u devetoj smanjuje na 2-1.U 15.minuti Sarajlić donosi domaćinima 3-1, da bi Ivica Marić već u 19.minuti kompletirao hat-trick pogotkom za 4-1.

Mario Miletić u 25.minuti zabija za 5-1. Miletić je odigrao odličnu rolu sinoć.

Istra je krenula svim silama u nastavku, te autogolom Sarajlića i golom Tutkura smanjuju na 5-3. Sarajlić u 34. zabija za 6-3, a konačan rezultat postavio je Pidro u posljednjoj minuti.

U drugom susretu Čulin Mlin je trebao pobjedu protiv Seljaka. Obje su momčadi iz Livna, i očekivale su se kalkulacije. No, Seljak je odigrao za sebe, iako im nije trebalo. Slavili su 2-4, i pokazali da su gospodski klub.

U play offu će se tako naći Konjic,Neimari, Tešanj i Bubamara.