• Druga liga FBiH - Zapad

Snijeg je preko noći zabijelio i općinu Kiseljak. Samim tim stvorio je teške uvjete za nogomet.

No, ipak, danas je odigran "derby della Kiseljak", u kojem su se sastali NK Brnjaci i NK Kiseljak.

Četiri pozicije i šest bodova dijelilo je ekipe na tablici.Brnjaci bi se pobjedom približili vrhu, dok bi trećeplasirani Kiseljak mogao smanjiti zaostatak za vodećim dvojcem i uključiti se u borbu za naslov.

Bila je to dosta tvrda utakmica. Prvo poluvrijeme završeno je 0-0. U 55.minuti Tarik Ganija dovodi Kiseljak u vodstvo. Ganija je samo šest minuta ranije ušao u igru, i pokazao se kao zlatni joker.

Do kraja su Brnjaci imali nekoliko šansi za poravnanje, ali Kiseljak je pokazao da je ipak iskustvo na njihovoj strani.

Gosti su od 75.igrali i s igračem manje, Ivan Škoro je dobio dva žuta kartona (oštar start i prigovor sucu), ali za 15 minuta i 5 nadoknade Brnjačani nisu uspjeli postići pogodak.

Utakmica je bila dosta nervozna, podijeljeno je sedam žutih i jedan crveni karton. Sudac susreta bio je Antonio Tomić.

Obje su ekipe imale podršku navijača, naročito su glasne bile Prikaze.

Kiseljak se ovom pobjedom vratio u borbu za naslov, za vodećom Iskrom, koja je izgubila u Han Biloj, kasne pet bodova.

NK Brnjaci : Jamaković,Petrović,Karasalihović,Emšo,Alispahić,Meša,Mujić(od 70.Podrug),Miličević(od 57.Boja),Nuhić,Dacić,Mijić(od 57.Adilović)

NK Kiseljak : Bencun,Marković,I.Škoro,Šimunić(od 90.Vrbić),Čilaš,V.Bošnjak(od 46.T.Škoro),Slišković(od 70.S.Bošnjak),Antić( od 83.Dario Tomić),Danijel Tomić,Liješnić(od 46.Ganija),Fejzić.

Žuti kartoni : Karasalihović,Meša,Mujić,Emšo (NK Brnjaci); V.Bošnjak,Antić,S.Bošnjak (NK Kiseljak)

Crveni karton : I.Škoro (dva žuta, NK Kiseljak)