• Nastupio i Miletić

Futsaleri Konjica nadigrali su MNK Seljak 5-3.

Usprkos vodstvu momčadi iz Livna nakon 20 minuta, domaćin je uspio preokrenuti rezultat u svoju korist.

Krišto je doveo goste u vodstvo. Na 1-1 poravnao je Gekić. Sjajni Krišto vratio je prenost Seljaku prije odmora.

U 22.minuti Gekić poravnava ponovo. Dvije minute kasnije Ivica Marić donosi prvu prednost Konjicu.

Krišto je donio novo poravnanje u 27.minuti kompletiravši hat-trick.

Pobjedu domaćoj ekipi donosi Benjamin Begeta sa dva vezana pogotka.

Ivica Marić nastavlja sa sjajnim predstavama. Za pobjedničku momčad igrao je i Mario Miletić.