• Zetra

U sarajevskoj Zetri jučer je održano dvoransko atletsko prvenstvo.

Nastupilo je dosta članova Univerzalne škole sporta Sparta.

Osvojena su dva zlata, te dosta četvrtih i petih mjesta. Nekoliko natjecatelja ostalo je nadomak medalje,nedostajalo je sportske sreće, no sve će se vratiti velikim radom i trudom.

Oba zlata osvojio je sjajni Emir Bektešević. Svestrani mladić bio je prvi u disciplinama skok u dalj i utrka na 60 metara s preponama.

Sparta je imala 21 predstavnika, neki su napravili prve svoje natjecateljske korake, te iduća natjecanja dočekuju sa više iskustva i manje treme.

Sparta nastavlja pisati uspjehe, a kako kažu, svaki nastup im dalje volju i nadu za još jačim i predanijim pristupom.